Strona główna » OKAZJA: Konto w Santander Bank Polska. Do wzięcia nawet 680 zł

OKAZJA: Konto w Santander Bank Polska. Do wzięcia nawet 680 zł

W promocji Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska oprócz dobrego konta w prezencie można otrzymać dodatkowe bonusy. Łączna ich wartość może sięgnąć 680 zł, a jeśli wzięć pod uwagę program polecania kont nawet wiele więcej. Aby sięgnąć po nie wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Niewielki nakład pracy, a premia naprawdę sowita.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Banki często oferują premie związane z założeniem lub posiadaniem rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego. Rzadko jednak suma korzyści, które są do uzyskania w promocji jest tak duża jak obecnie w Santander Bank Polska. Mamy bowiem do czynienia ze swoistą kumulacją 5 różnych programów promocyjnych.

Promocja mam Konto Jakie Chcę z premią 50 zł na start

Żeby skorzystać z promocji trzeba być nowym klientem banku. W praktyce oznacza to, że nie posiadasz konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.07.2018. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Dodatkowe warunki regulaminowe dotyczące tego, kto może skorzystać z promocji wskazują, że muszą być to osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające dowód osobisty;
 • rezydenci;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;

Jeżeli spełniasz ten prosty warunek, wystarczy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z dedykowaną do niego kartą płatniczą na przygotowanej przez bank stronie promocji. Istotne jest przy tym zaakceptowanie szeregu zgód:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • zgodę na elektroniczny kanał kontaktu.

Promocja trwa do 31.08.2019, więc wniosek należy złożyć przed tą datą. Samo zaś podpisanie umowy musi nastąpić przed 15.09.2019.

Założenie rachunku to zaledwie 5-10 minut pracy, po których bank przygotowuję umowę i przekazuje ją za pośrednictwem kuriera. To wystarczy by bank przyznał Ci nagrodę w postaci bonu na 50zł do sieci Biedronka. Bon zostanie przesłany w postaci elektronicznej na adres e-mail podany podczas rejestracji konta. Nastąpi to w terminie do 31 października 2019 roku. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie aktywnego rachunku w trakcie jej wydawania. 

Dodatkowe 100 zł za wpływy w wysokości minimum 1000 zł i 5 transakcji kartą

Do wcześniej zarobionego bonu na 50zł bank dodaje kolejny. Mogą otrzymać go osoby, które w ciągu 30 dni od założenia konta, jednak nie później niż w terminie do 15 października 2019 roku, spełnią następujące warunki: 

 1. Uzyskają wpływ na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.
 2. Wykonają przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych z konta. 

Bon ten przekazywany jest również do 31 października na adres e-mail posiadacza konta.

150 zł za przelew wynagrodzenia

Kolejne 150 zł jest można uzyskać dzięki promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem”. Wymaga więc nieco więcej zaangażowania. Premia wypłacana jest na konto po spełnieniu łącznie następujących warunków:

 1. W miesiącu zawarcia umowy (najpóźniej do 31 lipca 2019 roku) należy złożyć dyspozycję przekazania wynagrodzenia na nowy rachunek, korzystając w tym celu z usług Santander internet lub infolinii banku .
 2. Wyrazić zgody w zakresie wymaganym przez bank.
 3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy:
  • uzyskiwać wpływy wynagrodzenia na konto,
  • realizować co najmniej 5 transakcji kartą debetową. 

Bank wypłaci nagrodę najpóźniej do końca 5 miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu przystąpienia uczestnika do promocji. 

Program poleceń Konta Jakie Chcę 80 zł + dużo, dużo więcej

Możliwość zarobienia kolejnych pieniędzy daje program lojalnościowy „Polecam mój Bank”. W ramach tego programu kwotą 80 złotych nagradza zarówno polecającego konto jak i osobę zakładającą konto. Oznacza to, że możesz zgarnąć 80 zł na start jako osoba polecana. Po założeniu konta, możesz polecać konto swoim znajomym. Za każdym razem obydwoje otrzymacie 80zł. Można to robić wielokrotnie.

Jak to działa? Wystarczy przy zakładaniu konta wpisać w odpowiednie miejsce kod polecający i spełnić kilka warunków, o których nieco niżej.

Zakładasz konto i chcesz dostać dodatkowe 80zł, a nie masz kodu polecającego? Miło mi będzie jeśli skorzystasz z kodu dostarczonego przeze mnie. W ten sposób wzbogaci się zarówno Twój, jak i mój budżet domowy.

KOD POLECAJĄCEGO: 1015868015

Aby premia za polecenie była wypłacona, polecający musi spełnić kilka warunków:

 • klient nie może przed założeniem konta posiadać żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (i dawnym BZWBK) od 1.05.2018.
 • należy wyrazić zgodę na przekazanie informacji o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.
 • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander.
 • wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Najlepsze jest jednak to, że po założeniu konta i przystąpieniu na stronie banku do programu „Polecam mój Bank” , możesz polecać kolejne osoby. W programie nie ma limitów premii. Premię 80zł możesz więc uzyskać wielokrotnie.

Moneyback- zwrot części płatności rachunków – nawet do 300 zł

Dodatkową korzyścią jaką można odnieść przy założeniu Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za prąd, gaz, Internet oraz abonament TV. Maksymalna premia w skali miesiąca to 25 złotych, a w skali roku 300 złotych. 

Czy Konto Jakie Chcę to dobry rachunek osobisty?

Moim zdaniem to bardzo przyzwoita oferta. Nie ma opłaty za prowadzenie konta. Korzystanie z karty wydanej do rachunku również nic nie kosztuje, pod warunkiem zrobienia 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Do tego darmowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Za wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci przy pomocy BLIK również nie ponosimy opłaty.

źródło: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/konta/konto-jakie-chce

Dodatkowo Konto Jakie Chcę oferuje :

 • płatności w systemie BLIK;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów zagranicznych (z Pakietem wielowalutowym, za który naliczana jest opłata miesięczna w wysokości 9 złotych);
 • możliwość korzystania z programu Visa Oferty;
 • możliwość korzystania z programu Mastercard Priceless Specials.
Artykuł nie jest sponsorowany
Informację zawarte we wpisie nie powstały we współpracy Santander Bank Polska. Nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za promowanie tej oferty.

Mimo tego całkiem możliwe, że promocja będzie wiązała się z korzyściami dla mojego budżetu domowego. Jak to możliwe?

Po pierwsze po naradzie rodzinnej stwierdziliśmy, że oferta jest dobra więc założymy dwa takie konta dla mnie i dla żony 🙂

Po drugie korzystając z oferty jeśli podasz zawarty w tekście kod polecającego, bank wpłaci 80zł na Twoje konto, ale również taką sumą zasili mój budżet domowy. Wszyscy więc jesteśmy wygrani Ja, Ty i Bank. 🙂
Załączniki
Dla porządku przypomnę, że artykuł ma charakter informacyjny. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie banku. Warto też zajrzeć do regulaminów i taryfy prowizji i opłat.
Regulamin promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią”
Szczegółowe warunki promocji 150zł za konto z wynagrodzeniem
Regulamin promocji „Polecam mój bank”
Taryfa prowizji i opłat

Bardzo dziękuję za życzliwą uwagę.

Miłego dnia !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *