Strona główna » Okazja: 230 zł za założenie konta + premia moneyback do 300 zł

Okazja: 230 zł za założenie konta + premia moneyback do 300 zł

Jak zarobić 230 złotych za założenie rachunku osobistego w banku i sięgnąć po dodatkowe pieniądze z moneyback i programu poleceń. Wystarczy skorzystać z promocji w Santander Bank Polska S.A.

Jeśli szukasz dobrego konta dla siebie warto przemyśleć możliwość skorzystania z promocji Santander Bank Polska S.A. Za założenie rachunku „Konto jakie chcę” i złożenie na stronie banku dyspozycji przekazywania wynagrodzenia można otrzymać premię w wysokości 150 zł. Dodatkowe 80zł można otrzymać za założenie konta z polecenia (kod zamieszczony poniżej). Czeka również na Ciebie zwrot części rachunków płaconych za pośrednictwem konta.

150 złotych za założenie konta z wpływem wynagrodzenia, kartą płatniczą i bankowością elektroniczną

150 złotych

150 złotych za założenie konta i zadeklarowanie wpływów wynagrodzenia to pierwszy z bonusów, które są do wzięcia w promocji konta jakie chcę. Aby skorzystać z tej e promocji należy spełnić kilka warunków. Sprawdź je proszę dokładnie.

 • Musisz posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej,
 • Należy przy zakładaniu konta wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem infolinii i poczty elektronicznej,
 • Podpisać porozumienie o elektroniczny kanał kontaktu
 • Nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych,
 • Podać numer telefonu i adres mailowy,
 • Nie masz i nie miałeś konta osobistego w Santander Bank Polska S.A. w okresie od 1.04.2018 r. do 31.07.2019 r.
 • W czasie wyznaczonym przez bank założysz Konto Jakie Chcę (albo konto Select) z płatniczą kartą Dopasowaną (albo kartę Visa Select) i usługami Santander internet,
 • W okresie promocyjnym złożysz dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia korzystając przy tym z pośrednictwa Santander internet lub infolinii,
 • W okresie promocyjnym z tytułu wynagrodzenia na Twoje konto będzie wpływać co najmniej 1000zł miesięcznie.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji Konto jakie chcę należy otworzyć do 31 października 2019r. I co ważne dyspozycję przekazywania wynagrodzenia zgłaszamy nie bezpośrednio u pracodawcy ale za pośrednictwem infolinii banku lub korzystając z bankowości elektronicznej. (W zakładce Twoje Sprawy – sekcja „dane osobowe i pełnomocnictwa”)

Pamiętaj również, że w promocji uwzględniane są tylko te wynagrodzenia, które nastąpiły po złożeniu wspomnianej tej dyspozycji.

Promocją może być objęte również konto wspólne. Z tym że wówczas można otrzymać tylko jedną premię w wysokości 150 zł.

Bank płaci 50 złotych za każdy wpływ wynagrodzenia w danym miesiącu kalendarzowym. Suma tych premii nie może być jednak większa niż 150 zł . Aby spełnić warunki promocji pierwsze wynagrodzenie musi wpłynąć najpóźniej w następnym miesiącu po złożeniu dyspozycji. Ostatnim miesiącem, który jest brany pod uwagę przy przyznawaniu premii jest styczeń 2019. Nagroda zostanie wypłacona do końca lutego.

warunki promocji

Ze szczegółami oferty zapoznaj się na stronie promocji

80 złotych na start za założenie konta z polecenia + dużo więcej

80zł

Niezależnie od tego, czy zapewnisz wpływ wynagrodzenia możesz dodatkowo otrzymać 80 zł jeżeli założysz konto z polecenia innego klienta Santander Bank Polska S.A.

Wszystko za sprawą programu lojalnościowego „Polecam mój Bank”. Dzięki udziałowi w programie zarówno osoba która zakłada konto, jak i ta, która ją poleciła może otrzymać 80 zł nagrody.

Możesz więc otrzymać 80 zł już przy założeniu konta, a później przystąpić do programu „Polecam mój Bank” i otrzymywać kolejne premie za polecenie konta swoim znajomym

Jak działa program „Polecam mój Bank” ?  To proste! Zakładając konto wystarczy w odpowiednie miejsce wpisać kod polecający i spełnić warunki, które opisałem nieco niżej.

Jeśli chcesz dostać dodatkowe 80zł za założenie konta, a nie masz kodu polecającego,  Skorzystaj proszę z kodu dostarczonego przeze mnie. W ten sposób wzbogaci się zarówno Twój, jak i mój budżet domowy.

KOD POLECAJĄCEGO: 1015868015

Jakie warunki musi spełnić osoba polecająca ?

 • nie może przed założeniem konta posiadać żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (i dawnym BZWBK) od 1.05.2018.
 • należy wyrazić zgodę na przekazanie informacji o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.
 • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander.
 • wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia za założenie konta z polecenia jest wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Promocja związana z programem poleceń trwa od 01.05.2019 r. do 30.09.2019 r. Polecony ma czas do 31.10.2019 r. na spełnienie warunków regulaminu.

Przed przystąpieniem zapoznaj się z regulaminem promocji.

Moneyback- zwrot części płatności rachunków – nawet do 300 zł

moneyback

Dodatkową korzyścią jaką można odnieść przy założeniu Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za prąd, gaz, Internet oraz abonament TV. Maksymalna premia w skali miesiąca to 25 złotych, a w skali roku 300 złotych. 

Czy Konto Jakie Chcę to dobry rachunek osobisty?

Moim zdaniem to bardzo przyzwoita oferta. Nie ma opłaty za prowadzenie konta. Korzystanie z karty wydanej do rachunku również nic nie kosztuje, pod warunkiem zrobienia 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Do tego darmowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Za wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci przy pomocy BLIK również nie ponosimy opłaty.

warunki konta santander
źródło: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/konta/konto-jakie-chce

Dodatkowo Konto Jakie Chcę oferuje :

 • płatności w systemie BLIK;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów zagranicznych (z Pakietem wielowalutowym, za który naliczana jest opłata miesięczna w wysokości 9 złotych);
 • możliwość korzystania z programu Visa Oferty;
 • możliwość korzystania z programu Mastercard Priceless Specials.

Jak nie ponosić opłaty za kartę?

Wystarczy zalogować się się do swojej bankowości elektronicznej i w panelu głównym wybrać opcję “opłata za kartę”.

Następnie uzyskasz możliwość wyboru opcji opłaty za kartę 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł).

Artykuł nie jest sponsorowany
Informację zawarte we wpisie nie powstały we współpracy Santander Bank Polska. Nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za promowanie
oferty. 
Załączniki

Dla porządku przypomnę, że artykuł ma charakter informacyjny. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie banku. Warto też zajrzeć do regulaminów i taryfy prowizji i opłat.

Szczegółowe warunki promocji 150zł za konto z wynagrodzeniem

Regulamin promocji „Polecam mój bank”
Taryfa prowizji i opłat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *